Üniversitemiz tarafından sunulan​ eğitim destek ve uygulama yazılımları aşağıdaki gibidir. Bu uygulamalara size verilen @stu.csu.edu.tr uzantılı kullanıcı hesabınız işe giriş yapabilirsiniz.

KİUS Öğrenci Otomasyonu

Üniversitemiz tarafından kullanılan öğrenci otomasyonudur. Öğrencilerimizin derslerini, ders seçimlerini, transcript, ders programı, akademik danışmanı, akademik duyurularını, sınav notlarını görüntüleyebildiği bir platformdur.

Microsoft Teams

Uzaktan eğitim çalışmalarında kullanılan Microsoft Teams uygulaması ile öğrencilerimiz çevrimiçi derslere katılabilir, kaynak paylaşımları yapabilir ve interaktif sınıf deneyimi yaşayabilirler. Uygulamaya stu.csu.edu.tr uzantılı email ile giriş yapabilirsiniz.

Microsoft Office 365

Öğrencilerimiz kullanıcı hesapları aktif edildikten hemen sonra https://portal.microsoft.com adresine giriş yaparak Microsoft Office 365 yazılımlarını ücretsiz kullanabilirler.

EBS - Eğitim Bilgi Sistemi

https://ebs.csu.edu.tr web adresinde hizmet veren portalımız akademik personeller ve öğrencilerimiz için; müfredat, ders içerikleri, akademisyen bilgileri, kurumsal bilgiler ve öğrenci hizmetlerinin tamamı bulunmaktadır.

Kıbrıs İlim Üniversitesi Web Hizmetleri

https://csu.edu.tr

Kıbrıs İlim Üniversitesi resmi web sayfası

https://aday.csu.edu.tr

Aday öğrenci web sayfası

https://library.csu.edu.tr

Kütüphane ve elektronik kaynaklar web sayfası

https://lisansustu.csu.edu.tr

Lisansüstü Eğitim ve Araştırma Enstitüsü web sayfası